Hakkımızda

Dalgıç pompa, elektrik motorları ve diğer ürün çeşitlerinin üretimini gerçekleştiren “Jetox Dalgıç Pompa ve Artezyen Ekipmanları” 1985 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur .

Yönetim vizyonumuz, Fabrika çalışanlarımız ve Ar-Ge ekibimizin sorumluluk anlayışı ile müşterilerimizin gösterdiği sadakat şirketimize dalgıç pompa ve motorlarının üretimi için ilham ve güç kaynağı olmuştur .

Firmamız 2008 yılında dalgıç pompa ve motorlarının üretimini JETOX markası ile yapmaya başlamıştır .

JETOX, 4” den 10” e kadar dalgıç pompa ve 0,5 Hp ‘den 250 Hp’e kadar paslanmaz çelik motor çeşitlerini sunmaktadır. Dalgıç pompalar isteğe göre paslanmaz çelik, döküm demir ve noril kalitelerinde üretilmektedir . Tüm JETOX ürünleri “Made in Turkey” etiketlidir. Firmamız ISO 9001-2008 CE ve TSE kalite ve standart sertifikalarına sahiptir. Kalitesine dikkat, ürün tasarımı, müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyat uygulamamız şirketimizi sektörün ön sıralarında yer almasını sağlamıştır .

Fabrikamızın üretim olanaklarının toplam 8.000 m2 içerisinde 5.000 m2 si kapalı alan olmak üzere genişlemesi üretimimizi ve Pazar payımızı arttırma fırsatını sağlamıştır. Bu düşünceyle sizi pazarınızda sunabileceğiniz JETOX ürünlerini yakından görmeye davet etmekten memnuniyet duyarız .

Ürün katalogumuzu gözden geçirmenizi ve ilgilendiğiniz ürünler için size özel ihracat fiyat teklifimizi sunmamıza fırsat vermenizi rica ediyoruz. Ürün kalitesi ile birlikte rekabetçi fiyatlarımızın pazarınızda yeni müşteriler kazanmanız için size avantaj sağlayacağından eminiz .

Sizinle birlikte ekibinizin bir parçası olarak pazarınızda yer almak bizim için çok değerlidir.

En yakın zamanda değerli siparişlerinizi bekliyoruz .